Partneři1

1 2 3 4 5

Jiří Adámek | Freelance Graphic designer

Od roku 2000 se zabývám grafickým designem profesionálně. Jsem nezávislý grafik na volné noze specializující se na branding, digital a print design, ale také digitální ilustraci a packaging. Mám praxi z tištěných mediíí a jako junior, posléze art director v reklamních agenturách v ČR. Nyní jako freelancer již sedmým rokem spolupracuji s agenturami a klienty z ČR, Slovenska a EU.

 

Půjčení obytného vozidla Zlínský kraj je ideální volbou nejen pro milovníky cestování, ale i pro všechny ostatní, kteří chtějí zažít svobodu cestování. Pronájem obytného auta Zlínský kraj je jednoduchou variantou, jak si užít své cestování např. po Evropě bez starostí. Díky obytnému vozu můžete trávit svoji dovolenou jednoduše každý den na jiném místě. Nabízíme pronájem obytného vozu nejen pro Zlínský kraj, Zlín, Holešov, Přerov, Kroměříž a Olomouc, ale i pro celou ČR.

Kamenný koberec (kamínkový koberec) je dokonalý přírodní materiál vhodný do exteriérů i interiérů. Chcete-li rychlou a elegantní proměnu vaší nemovitosti, vyberte si ze vzorníku kamenných koberců (kamínkových koberců) za skvělou cenu u společnosti Faststone. Za nízkou cenu, získáte nejlevnější kamenný koberec v luxusním vzhledu. Kamínkový koberec je podlahová krytina z přírodních kamínků/oblázků se speciálním tvrdidlem, pryskyřicí. V interiéru je kamínkový koberec krásnou podlahou na chodbách, v kuchyních, zimních zahradách, wellness, garážích i ve všech komerčních prostorách jako jsou prodejny, vzorkovny, kanceláře, haly, restaurace a autosalony. Kamenný koberec je několikanásobně tvrdší než beton a je odolný vůči extrémnímu zatížení. Kamínkový koberec je voděvzdorný, mrazuvzdorný, protiskluzový a nenáročný na údržbu.