Novou kravatu, motýlka, kapesníček nebo manžetové knoflíčky jedině z dobrého e-shopu.

Novou kravatu, motýlka, kapesníček nebo manžetové knoflíčky jedině z dobrého e-shopu.

Také právě přemýšlíte o tom, že potřebujete bezpodmínečně novou kravatu? Vyberte si v e-shopu Luxorshop! A nemusí zůstat pouze u kravaty. Připraveny jsou pro vás také motýlky, kapesníčky či manžetové knoflíčky. Pojďme se ale vrátit ještě ke kravatě. Většinou nezáleží na tom, zda budete mít kravatu z hedvábí nebo polyesteru, ale záleží na barevném a vzorovém provedení. Neméně tak záleží na způsobu, jak si kravatu budete uvazovat. Pokud si vyberete vázanku s užší fazonou a z lehkého materiálu, pokud zvolíte košili s tuhým límcem a krátkými špičkami, použijte uzel Manhattan. Širší kravatě z těžšího materiálu bude slušet uzel Long. Dokonale bude vypadat zvláště v košili, jejíž límec bude mít delší špičky.

Dívku či ženu (hlavně tu svou) ozdobte krásným šperkem

Tak jako pánové kravatu, motýlka, manžetové knoflíčky nebo třeba kapesníček, se dámy rády zdobí luxusními dámskými šátky, letními šálami nebo luxusními zimními šálami. A to samozřejmě není všechno. Ke každé dívce či ženě samozřejmě patří šperk. Podle příležitosti ženské pokolení volí buď bižuterii, stříbrné šperky, ocelové magnetické šperky či hematitové magnetické šperky; pro svátečnější příležitosti se bezesporu budou hodit šperky s kameny Swarovski CRISTALUNA, módní doplňky s kameny Swarovski či šperky s kameny Swarovski.

Kupujte výrobky z přehlídek a ušetřete

Možná právě nyní nastala příležitost, abyste té své mladší, anebo dříve narozené „dívce“ vybrali šperk či módní doplněk přesně podle jejího gusta. Vložte ho do originální dárkové krabičky a navrch přidejte elegantní pouzdro na mobil. Hodit se může kryt na mobil s kameny Swarowski nebo některý výrobek z přehlídek, který je zaručeně plně funkční a téměř neopotřebovaný, pouze vám může ušetřit nějakou tu korunu.